ÚvodChytrá řešení

Chytrá řešení

Naše chytrá řešení vám nezajistí pouze ideální teplotu a kvalitu vzduchu v každé místnosti či osvětlení a hudbu odpovídající vaší náladě. Naše chytrá řešení hlavně šetří energie a snižují vaše náklady.

1367

Více pohodlí s nižšími náklady

Regulujte teplotu v místnostech. Hlídejte svou aktuální spotřebu tepla, elektřiny i vody. Sledujte predikci nákladů do konce roku. Ovládejte žaluzie, světla, spotřebiče. Nechejte systém pohlídat kvalitu vzduchu i vaši bezpečnost. Šetřete energie a snižujte náklady. Vše přehledně na jednom místě odkudkoli a kdykoli.  

Maximální přehled za minimální úsilí

panel2Srdcem chytrého domu je centrální systém, který má jednoduché a intuitivní ovládání. Vše ovládáte pomocí stylového nástěnného panelu, přes libovolný počítač, tablet nebo mobilní telefon. Aktuální stav teplot, kamer, čidel či alarmů můžete sledovat přes internetové rozhraní, ať už jste v práci, na nákupech nebo na dovolené v zahraničí. Velkou výhodou našeho chytrého systému je jeho snadné rozšíření o další prvky a funkcionality dle vaší libosti, čímž můžete zcela jednoduše držet krok s měnícími se potřebami vaší rodiny.