ÚvodChytrá řešeníChytré kamery a zabezpečení

Chytré kamery a zabezpečení

8Odjíždíte na dovolenou a máte obavu o svůj majetek? S našim systémem je to zbytečné. Chytrý dům se sám o sebe postará a ochrání vše, co máte rádi. Jedním příkazem zabezpečíte celý dům. A pokud v tom všem spěchu náhodou zapomenete, můžete to udělat kdykoliv vzdáleně.

Váš domov pod kontrolou

Vnitřní a venkovní kamerový systém vám umožní sledovat váš dům i jeho okolí v reálném čase odkudkoliv. Na vašem mobilu, tabletu nebo počítači vidíte, co se právě děje u vás doma, ať už jste v práci či s přáteli na horách. Kamery s nočním viděním a možnost ukládání záznamu kamer na našem serveru pro případnou pozdější kontrolu je samozřejmostí.   

Váš dům, váš hrad - pohyb, okna i dveře pod vaší kontrolou

Chytré senzory dohlíží na váš majetek ve dne v noci. Pokud detekují otevření dveří, oken nebo pohyb nezvaného hosta ve vašem domě, jste okamžitě informování notifikací. Kromě toho se může ihned spustit zvukový alarm, rozblikat se světla a může být kontaktována policie. Bezpečnostní senzory na okna a dveře jistě oceníte i v případě, kdy vás přepadne nejistota, zda jste někde nenechali pootevřené okno. Zkontrolovat, zda máte všechna okna správně zavřena, je díky senzoru pro okna a dveře opravdu hračka. Ale chytrý dům umí ještě více! Upozorní vás například i na blížící se bouřku, a pokud zrovna nemůžete okna zavřít sami, učiní tak za vás.   

Simulace vaší přítomnosti

Chystáte se na dovolenou a nechcete, aby váš opuštěný dům přilákal zloděje? Díky ovládání na dálku můžete v jednotlivých místnostech rozsvěcet a zhasínat, zatahovat a vytahovat žaluzie či pouštět hudbu dle vaší libosti a odradit tak případné zájemce o Váš majetek.

421