ÚvodChytrá řešeníChytré osvětlení

Chytré osvětlení

112Světla, která pohotově navodí tu správnou atmosféru nebo se bez odmlouvání přizpůsobí vaší náladě? Světla, která se sama rozsvítí, přesně ve chvíli, kdy je potřebujete? Světla, která ochrání váš dům během vaší dovolené? Naše chytré osvětlení má nevídané možnosti.

Změňte atmosféru v místnosti jedním kliknutím

Potřebujete se soustředit na práci či studium? Chystáte se na romantický večer se svou drahou polovičkou? Pořádáte večírek pro své přátelé a chcete večer rozproudit? Správnou volbou světel, jejich intenzitou a barvou změníte atmosféru v místnosti jedním stiskem tlačítka. Lze to velmi jednoduše a pohodlně díky přednastaveným světelným scénám. Už nemusíte ovládat celou řadu tlačítek, stačí vám k tomu opravdu jen to jedno jediné.

Chytrý dům, chytré svícení

Vracíte se z týdenního nákupu a máte plné ruce? Potřebujete v noci do koupelny? Senzory reagují na pohyb v místnostech a díky tomu se rozsvítí přesně tam, kde v daný moment potřebujete. Bez zmačknutí vypínače. A nejen to. Senzory také pracují s intenzitou okolního světla. Můžete se tak spolehnout, že vás v noci po bytě doprovodí komorní tlumené osvětlení.

Ovládejte svá světla třeba i z druhého konce světa

Chystáte se na dovolenou a nechcete, aby vaše potemněná domácnost lákala zloděje? Díky ovládání na dálku můžete v jednotlivých místnostech rozsvěcet a zhasínat dle vaší libosti a simulovat tak vaši přítomnost v domě. Třeba i z druhého konce světa.

V chytrém domě světla přesně ví, co dělat, aby vám zajistila maximální pohodlí a ušetřila náklady za zbytečné svícení v prázdných místnostech. Naše osvětlení je 100% chytré, zábavné, intuitivní a snadno ovladatelné.