ÚvodChytrá řešeníChytré ozvučení

Chytré ozvučení

Oblíbená hudba do vás vbije dobrou náladu, navodí správnou atmosféru, odbourá negativní emoce, vyvolá milou vzpomínku, dodá radost a chuť do života….  Den bez hudby si snad ani nejde pořádně užít!

Protančete celým domem

Nechejte se probudit vaší oblíbenou skladbou, dotančete do sprchy, dejte si dobrou snídani. Díky chytrým senzorům vás tóny vaší oblíbené hudby budou doprovázet celým domem, takže o svou oblíbenou skladbu nepřijdete, ať jste kdekoli. V jednu chvíli však mohou hrát i různé zdroje. Například zatímco vám hraje relaxační hudba k ranní józe ve vaší ložnici a děti se probouzí s prvními tóny svých oblíbených písní, vaše drahá polovička snídá při poslechu rádia, aby mu neuteklo, co se přes noc událo nového. Přitom vám stačí jediné zařízení.

Jeden ovladač na vše

Už nemusíte tápat, který ovladač patří k televizi, který je od sterea a kam se ztratil ovladač od domácího kina. V chytrém domě si pustíte hudbu nebo svůj oblíbený film v jakékoliv místnosti vždy stejným a jednoduchým způsobem. Spustit, vypnout, změnit hlasitost, přepnout skladbu, nastavit nový playlist nebo editovat ten starý teď zvládnete jedním jediným ovladačem. Vše můžete samozřejmě řídit i ze svého telefonu, tabletu a počítače. Máte tak neustálý přehled o tom,co kde právě hraje a nastavení můžete kdykoliv upravit.

Spoluprácí systémů k ideální atmosféře

Chytrý dům dokáže propojit několik systémů a ušetřit vás tak od zbytečných činností. Například obývací pokoj změníte v kinosál jednoduchým stisknutím předvoleného scénáře „domácí kino“. V tom okamžiku přestane hrát rádio, které jste doteď poslouchali, zapne se televize a zesilovač na prostorový zvuk, zatáhnou se rolety v oknech, rozsvítí se vhodné osvětlení. Vše je připraveno během chviličky.